16.06.2014 o 23:10

Antyvirus Avast na rok za darmo, a nie tylko na 30 dni

Jeden z  najlepszych i darmowych antyvirusów. Na dodatek antyvirus Avast jest w języku Polskim co ułatwia jego obsługę.

Aby mieć Avasta na rok za darmo musimy najpierw ściągnąć wersję Avast Free Antyvirus. Aby to zrobić trzeba wejść na stronę http://www.avast.com/pl-pl/.

Po jego zainstalowaniu mamy go na 30 dni, żeby przedłużyć licencje darmowego antyvirusa musimy wejść w jego ustawienia. W tym celu otwieramy menu obok zegarka i klikamy prawym na ikonkę Avasta. Avast Free Antyvirus posiada pomarańczową ikonkę, koła z białą literką a.

Wyskoczy nam menu wyboru, w którym wybieramy pierwszą opcję jaką jest Otwórz interfejs użytkownika programu avast!. Otworzy nam się okno programu Avast.

Po lewej stronie, z menu wybieramy opcję Ustawienia. To spowoduje, że otworzy nam się kolejne okno programu. W tym oknie także znajduje się menu po lewej stronie, z którego to wybieramy opcję Rejestracja.

Po wypełnieniu krótkiego formularza i jego "wysłaniu", zostanie aktywna licencja na rok.Jak dobrze pamiętam, po roku czasu aby przedłużyć na kolejny rok wystarczy chyba aktywować przez kliknięcie w ustawieniach lub z wiadomości e-mail. Program sam nas poinformuje o tym, że zbliża się koniec licencji.

Dodatkowo chciałbym poinformować, że do końca miesiąca jest fajna promocja gdzie można kupić za bardzo niską cenę rozszerzoną wersję Avasta.

Poniżej przedstawiam przykładową promocję Avasta:Wiem, że nie każdy poleca ten antyvirus, ale ja go polecam, ponieważ nigdy nie miałem z nim problemów i jest prosty w obsłudze i zawsze chroni nasz komputer przed virusami.

Pozdrawiam
DraG

Komentarze
© 2010 - 2018 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies