23.02.2015 o 9:15

Dlaczego tak długo nie pisałem?

Siemka wszystkim.

To nie będzie żaden artykuł, żaden poradnik.

Chciałem tylko napisać kilka słów, co jest powodem tego, że ostatnio nic nie pisałem albo tego, że mało piszę.

Jest kilka powodów...

Jednym z nich jest fakt, że poszedłem do drugiej szkoły na kolejny kierunek. Tym razem taki który mnie interesuje, czyli... "Technik informatyk".

Uczę się zaocznie, ale i tak mimo to nie mam dużo wolnego czasu.  Dlaczego?

Ponieważ mam dużo pracy i dużo projektów na głowie. Przyznaję, że nie wszystkie idą szybko i łatwo ponieważ do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Każdy klient ma inny poziom wymagań, a ja staram się im sprostać.

Nie zawsze idzie to tak łatwo i szybko jakby się wydawało, ale najważniejsze jest to, aby klient był zadowolony. A jaką drogę przeszedłem by go zadowolić, tego już nie musi wiedzieć. Dla mnie liczy się to by klient wyszedł z uśmiechem na twarzy :)

Podoba mi się też to gdy słyszę od niektórych klientów "Super, podoba mi się. Będę polecał Cię swoim znajomym", albo "Jeśli któryś z moich znajomych będzie potrzebował stronę dam im nr do Ciebie". To są słowa, które bardzo mnie cieszą, bo to oznacza, że klient jest bardzo zadowolony :)

Także przepraszam, że tak długo nie pisałem i proszę was o wyrozumiałość co do mojego czasu. Postaram się być aktywny, ale nic nie obiecuję.

Pozdrawiam
DraG

Komentarze
© 2010 - 2018 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies