28.09.2013 o 1:19

Zarabianie przez internet

Chcesz zarobić prawdziwą Ka$ę? Bez żadnego klikania, czytania i oglądania beznadziejnych reklam za marne 0,1 grosza? 

Dzięki informacją zawartym na tej stronie dojdziesz do celu w łatwiejszy i szybszy sposób. Artykuł ten nie został napisany po to byś tracił cenny czas na czytanie bzdur znajdujących się na każdej stronie o tematyce; Zarabianie przez internet.

Postaram się wytłumaczyć wam, że pieniądze same nie przyjdą, że aby zarobić trzeba się narobić. I to nie jest żadna kolejny artykuł typu kopiuj wklej, artykuł ten jest pisany od podstaw przez mnie i nie ma tutaj informacji skopiowanych z innych stron. Wszystkie artykuły są pisane przez mnie, prosto z głowy, nie z internetu. Ale na początku czytałem różne artykuły na temat; Zarabiania przez internet, przystępowałem do wielu programów partnerskich i korzystałem z różnych serwisów dzięki którym miałem się dorobić. Ale się nie dorobiłem, ale teraz wiem jakie popełniłem błędy i wiem, że już ich nie popełnię i właśnie dlatego napisałem tą stronę, żebyście i wy nie popełnili takich błędów jak ja.

Znacie pewnie wiele stron i artykułów napisanych na ten temat, ale żaden z artykułów nie opisze wam jak jest na prawdę. Piszą w przekonujący sposób, że zarobisz kasę siedząc w domu i nic nie robiąc, ale to same kłamstwa, które naciągają ludzi. Też się w to bawiłem, bo myślałem, że zgarnę troche kasy, rejestrowałem się najczęściej na stronach gdzie klika się w bannery, linki czy czyta e-maile za marne grosze, po tygodniu zrezygnowałem. Dlaczego zrezygnowałem? Ponieważ jest to zarabianie na oszukiwaniu ludzi, wy jako dzieci (i nie tylko dzieci) chcecie sobie trochę zarobić, bo potrzebujecie trochę kasy na swoje potrzeby. Ale firmy oferujące nam zarobek tak na prawdę zarabiają więcej na tych reklamach niż wszyscy użytkownicy którzy starają się zarobić parę groszy przy pomocy ich stron.

Staracie się zarobić przez głupie klikanie, czytanie i oglądanie reklam, ale nigdy nie zarobicie w taki sposób szybko realnych pieniędzy, nie ma szans. Każdy kto choć raz próbował zarobić na swoim pomyśle, nie zarobił od razu kupe kasy. Najpier zarabiał marne grosze, ale potem gdy miał juz dużo klientów zarabiał dużo i dużo pracował, więc musiał zatrudnić pracowników by nie stracić klientów. Teraz może przychodzić do pracy by kontrolować pracowników. Słyszeliście pewnie nie jedną taką historię, ale niestety gdy próbujemy sami i bez funduszy, będzie nam ciężko, ale jeśli zbierzesz kilku kolegów i opowiesz im o swoim pomyśle może zgodzą się pomóc ci.

Pewnie czytaliście o tym, że wysyłasz na konto bankowe 5 złoty obcej osobie, a my musimy pisać do innych by nam wpłacali na konto 5 złoty. I to ma być szybki i dobry sposób na zarobienie 15 000 złoty?

!!!!NIE, to jest OSZUKIWANIE LUDZI!!!!

Aby wysyłać tą reklamę musisz mieć listę e-mail, ale to nie takie proste, sam próbowałem w łatwy sposób zdobyć listę e-mail, ale niestety nie udało mi się. Nie naśladujcie innych oszustów, bo to okradanie ludzi, którzy chcą zarobić, a nie stracić!! Jest to zaśmiecanie innym skrzynki pocztowej (e-mail) i denerwowanie odbiorców. W taki sposób nigdy, ale to przenigdy nie zarobimy 15 000 złotych, to nie realne. Przestań czytać internetowe bzdury i kłamstwa na temat; Zarabiania przez internet, bo w internecie nikt za darmo niczego ci nie da, a tym bardziej kasy. Większość osób albo chce nam wcisnąć kit na własną korzyść, niby to za darmo, a inni oferują nam lekcje przez e-mail, ale za wcześniejszą opłata albo za darmo, a przy okazji dorzucą link reklamujący ich sposób zarabiania. Ty klikniesz w ten link, zarejestrujesz się. A osoba, która podała ci ten link przez który się zarejestrowałeś zarobiła właśnie na tobie.

Zarabianie na blogu, czy to takie proste? Niektórym wydaje się że zarabianie na własnej stronie lub blogu jest proste. Myślą że po wrzuceniu reklam na stronie (linków, bannerów itp.) kasa sama będzie leciała na ich konto, nawet jeśli strona jest pusta i znajdują się na niej same reklamy lub jest mało treści. Otóż tak nie jest strony które zawierają więcej reklam niż treści są omijane szerokim łukiem przez internautów. Aby dobrze zarobić na reklamach, trzeba najpierw zrobić stronę na wybrany przez siebie, najlepiej na temat jaki nas interesuje i wiemy o nim więcej informacji niż na inne tematy. A więc jeśli nasza strona będzie zawierała treści i co jakiś czas będziemy aktualizować stronę po przez dodawanie kolejnych (nowych) treści, nasza strona będzie częściej odwiedzana przez internautów, o ile ta strona będzie zawierała informacje na ciekawy temat. Dopiero wtedy, gdy zdobędziemy dobrą oglądalność, czyli często i dużo internautów będzie odwiedzało naszą stronę, wtedy dopiero zacznij dodawać reklamy, ale pamiętaj co za dużo (reklam) to nie zdrowo. W końcu internauci nie lubią, gdy na stronie jest dużo reklam, a najbardziej nie lubią tych reklam co wyskakują i zajmują całą stronę lub środek strony (tzw. brankmark, pop-under).

A więc żeby zarobić kasę trzeba zdobyć klientów, ale żeby ich zdobyć trzeba dobrze wy-pozycjonować i zareklamować stronę (lub bloga). Pozycjonowanie i reklamowanie strony nie jest takie proste jak by się wydawało, aby dobrze wy-pozycjonować i zareklamować stronę trzeba się nieźle napracować lub zlecić to odpowiednim firmą zajmującym się pozycjonowaniem i reklamową stron internetowych. Ale nie każdego stać na wynajęcie takiej firmy, ponieważ pozycjonowanie i reklama strony sporo kosztuje. Jednym z łatwych sposobów jest zakupienie domeny, która ma dobrą pozycję w wyszukiwarkach, ale jej ważność wygasła i wtedy można ją zakupić. Drugim sposobem jest odkupienie domeny lub całej strony od administratora działającej już strony, jeśli oczywiście będzie chciał sprzedać. Niektórzy specjalnie tworzą strony, które po pewnym czasie zdobywają niezłą popularność i odsprzedają je dużym firmom lub osobą które mają sporo kasy.

To na tyle, wiem, że to trochę za mało informacji dla niektórych, ale gdy będę miał więcej czasu postaram się w kilku artykułach opisać mniej więcej sposoby na zarabianie, pozycjonowanie i reklamę strony (lub bloga). Po prostu postaraj się zrozumieć ten artykuł jako wprowadzenie do obszernego tematu Zarabiania przez internet.


Komentarze
© 2010 - 2018 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies