26.06.2012 o 0:19

Zarabianie przez internet dla niepełnoletnich

Witam.
Znowu piszę późno, ale to nic, nie przejmujcie się tym. Chciałbym poruszyć temat, który dotyczy niepełnoletnich, bo w końcu, to oni szukają najczęściej sposobu na zarobienie chociaż paru groszy. Ja osobiście sam korzystałem z tych sposobów, które zaraz opiszę w skrócie.

Nie będę pisał, żadnych głupot, po prostu napiszę prosto z mostu, bez zbędnych i niezrozumiałych treści.

Mianowicie chodzi tutaj o zarabianie przez klikanie raz dziennie reklam, czy też włączanie "surfbarów" (chyba tak się pisze), czyli zarabiamy za oglądanie reklam, oczywiście nie jest to dużo kasy, ale jeśli będziecie znać dużą liczbę stron, które oferują takie usługi, to z każdej można zarobić minimum 5-15 złoty miesięcznie. A że ja znam takich 48 firm, to można zarobić minimum 240-720 złoty.

Nie będę zamieszczał tutaj tej listy linków wraz z opisami, ponieważ co jakiś czas jest aktualizowana, więc podam tylko adres strony na której tylko wystarczy podać email, a po kliknięciu "Wyślij", automatycznie dostaniecie listę adresów wraz z opisami.

Nie będziecie dostawać spamu wiadomości na email, bo wiem, że to jest wkurzające i bardzo niekulturalne spamować komuś na poczcie. Dostajecie tylko jedną wiadomość.

Adres strony na której to znajduje się aktualna lista to: http://ezarobek.zoba.eu/.

Aktualizacja 11.03.2014
Aktualizacja artykułu znajduje się tutaj.

Komentarze
© 2010 - 2018 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies