08.03.2014 o 15:50

Relacje z gry Titanfall beta

Tak wiem, minął już prawie miesiąc od beta testów w których brałem udział, a dokładnie odbyły się one od 14 lutego. Titanfall bardzo mi się spodobał i na pewno zakupię pełną wersję. Musiałem przeinstalować Windowsa na wersje 64 bitową, bo Titanfall tylko taką wersje Windowsa obsługuje i to jest ten minus, chyba jedyny w Titanfall.W wersji beta były 3 klasy postaci i 3 klasy tytanów. Przed rozpoczęciem gry wybieramy sobie jedną z postaci i jednego tytana. W czasie gry chyba co 5 minut można było przywołać tytana i wejść w niego i nim grać. Dokładnie nie pamiętam czy 5 minut, ale chyba 5, na pewno nie więcej.Tytany posiadają możliwość włączenia tarczy którą przyciągamy kule innego tytana i odrzucamy w jego stronę, prawie jak matrix. Funkcje tą włączało się chyba prawym klawiszem myszy, ale nie pamiętam na 100%.Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1
Procesor: AMD Athlon X2 2,8 GHz lub Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
Pamięć RAM: 4 GB pamięci RAM
Procesor graficzny: Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT, 512 MB pamięci karty graficznej

Oficjalna premiera odbędzie się 13 marca 2014 roku i będzie dostępna na PC, Xbox One i Xboxa 360. Można kupić już teraz wersję zwykła lub premiową, aby zobaczyć aktualne ceny zobacz na oficjalnej stronie lub bezpośrednio w sklepie Origin.

Miałem nagrać swoje relacje z gry, ale postanowiłem, że i tak nie zrobię tego tak profesjonalnie jak Rojo i Rock. Dlatego zapraszam, do obejrzenia relacji Rocka i Roja.

Relacje Rocka:

Relacje Roja:


Komentarze
© 2010 - 2023 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies