26.02.2014 o 0:36

Relacje ze Spektrum Dynamiki Bogactwa

Wróciłem w niedzielę o 24:00 i nadal nie strawiłem całej wiedzy jaką się najadłem na szkoleniu Spektrum Dynamiki Bogactwa w Kaliszu prowadzonym przez MentalWay :)

Ale zacznijmy od nowa. Jak wspominałem w poprzednim wpisie, w ten weekend byłem na szkoleniu Spektrum Dynamiki Bogactwa.

Czego dowiedziałem się na tym szkoleniu?
Dowiedziałem się jakie są poziomy bogactwa. Na pierwsze dwa Podczerwony - OFIARA i Czerwony - OCALAŁY poświęciliśmy cały pierwszy dzień i zgadzam się w 100%, że to była słuszna decyzja.

Większość osób jest na Podczerwonym, ponieważ wydaje więcej niż zarabia, ma długi itp.
Są trzy pryzmaty, które posiadają po trzy poziomy, z czego te poziomy posiadają po trzy kroki.
Jeśli wykonany wszystkie kroki, to jesteśmy w stanie awansować na wyższy poziom, co efektem są wyższe zarobki i lepszy styl życia.

Niestety nie będę ich opisywał i nie będę podawał jakie trzeba wykonywać kroki ponieważ wszystkie pryzmaty i poziomy są opisane na spektrumdynamikibogactwa.pl, a kroki były na szkoleniu.

Poznałem wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłem jak wygląda organizacja szkolenia. Super było to, że prawie za każdym razem jak wracaliśmy po przerwie na szkolenie, to był inny wystrój, DreamTeam z MentalWay miał ubrany strój zgodnie z tematyką wystroju. Tematyka wystroju nakładała się z tematyką szkolenia.

Było śmiesznie, zabawnie, z każdym można było porozmawiać na spokojnie, bez kłócenia się wyzywania, bez stresu, choć przyznam, że na początku był.

Po pierwszym dni, jak tylko wróciłem do hotelu, to nawijałem z kolegą o szkoleniach i innych sprawach aż do 5-tej rano :) ale musieliśmy iść spać, bo o 10-tej zaczynała się druga cześć szkolenia.

Cieszy mnie to, że udało mi się zamienić kilka słów z Michałem. Wielkie dzięki za to :)
Oczywiście dziękuję również za włożoną pracę, wysiłek, aby to szkolenie wyszło super.

Dziękuje Michałowi oraz całemu DreamTeam-owi :)
Wielkie dzięki :)


Komentarze
© 2010 - 2021 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies