18.04.2016 o 21:23

Nju Mobile - dlaczego właśnie Nju?

Od początku istnienia sieci komórkowej Nju Mobile posiadam tam swój nr telefonu i dlatego chciałbym podzielić się z wami swoją opinią.

Nju Mobile to Wirtualny Operator Sieci Komórkowej (ang. MVNO), który funkcjonuje na nadajnikach sieci Orange. Dla klientów Orange przeniesienie nr-u do Nju było szybsze i łatwiejsze. Ja tak miałem, dlatego przenoszenie trwa do 24 godzin od zweryfikowania przenoszonego nr-u SMS-em.

Ale dość pisania o historii, o tym poczytacie sobie na stronie Nju. Ja chciałbym przedstawić wam najbardziej korzystne rozwiązania jakie oferuje sieć Nju Mobile.

Na początek zacznijmy od oferty Na Kartę.
Po zakupie startera lub przeniesieniu nr-u mamy możliwość wybrania jednego z kilku atrakcyjnych pakietów.

MIESIO 19
Moim zdaniem najbardziej korzystna usługa w sieci na kartę.
Dlaczego? Ponieważ nie zapłacisz więcej niż 19 zł na komórki, 9 zł za SMS i MMS oraz 10 na stacjonarne. A jak wiadomo, mało kto teraz dzwoni na stacjonarne, wiec wychodzi 28 zł max jak tylko dzwonimy i SMS-ujemy na komórkowe. A jeśli korzystamy z internetu, to jeszcze 19 zł. Ale zawsze możemy wykupić dodatkowe pakiety internetu np. 1,5 GB za 9 zł.

WSZYSTKO KOMÓRKOWE DZIENNIE
Ta oferta skierowana jest dla tych którzy nie codziennie korzystają z telefonu, a jak danego dnia korzystają, to kilka minut lub godzin. Tutaj nie zapłacimy więcej niż 1,20 zł za rozmowy, SMS/MMS oraz 250 MB dziennie.

A jeśli korzystamy tylko z rozmów na komórki, to proponuje usługę DO KOMÓRKOWYCH. Tutaj nie zapłacimy więcej niż 99 gr dziennie za rozmowy na komórki.

O czym jeszcze warto wiedzieć w ofercie na kartę? Nie musimy wcale doładowywać telefonu, ponieważ nasze konto jest ważne bezterminowo na połączenia przychodzące oraz wychodzące.

Rozwiązanie "Nju z Rachunkiem", czyli na abonament.
Tutaj jest jak z ofertą na kartę tylko, że troszkę inaczej. Różnica jest taka, że nie płacimy tak wysokich rachunków jak w innych sieciach na abonament. Najniższy abonament to 0 zł po 3 miesiącach, przez te trzy miesiące po co najmniej 9 zł.
 
Pamiętajcie o tym, że trzeba uruchomić sobie jedną z usług zaraz po aktywacji nr-u z rachunkiem, aby później nie płakać, że mieliśmy płacić tyle i tyle, a przekroczyliśmy abonament.

Jakie usługi wam proponuje?

WSZYSTKO KOMÓRKOWE ZA 29 ZŁ
Tutaj nie zapłacimy więcej niż 29 zł za rozmowy, SMS/MMS-y na komórkowe 2 GB internetu (do 30 września 2016r promocja 10 GB) oraz 10 zł za rozmowy na stacjonarne.

DO KOMÓRKOWYCH ZA 19 ZŁ
Jeśli tylko rozmawiamy na komórkowe bez SMS-owania, to nie zapłacimy więcej niż 19 zł za rozmowy i 10 zł na stacjonarne.

Jakie są dodatkowe plusy wybierając ofertę z rachunkiem?
Również tanie i atrakcyjne pakiety internetu, również mam na myśli internetu w Roamingu.
No i najlepsze z najlepszych NJU DODATKOWY.

Jak działa usługa NJU DODATKOWY?
Jeśli posiadamy jakiś numer w Nju z rachunkiem, a chcemy przenieś kolejny lub zakupić dla kogoś bliskiego, to jest to świetne rozwiązanie ponieważ za drugi numer zapłacimy tylko 9 zł z takimi samymi usługami jak na pierwszym numerze.

Przykładowo u siebie posiadamy usługę WSZYSTKO KOMÓRKOWE ZA 29 ZŁ i biorą drugi numer zapłacimy za oba 38 ZŁ, czyli na jeden numer wychodzi nam 19 zł. Na dzień dzisiejszy, to najtańszy abonament na rynku.

Z jakiego rozwiązania ja korzystam?
Ja korzystam z oferty Nju na kartę z usługą MIESIO 19, ale przymierzam się do rachunku z usługą WSZYSTKO KOMÓRKOWE ZA 29 ZŁ.

Dlaczego polecam wam sieć komórkową Nju Mobile?
Tanie usługi np. 19 gr za minute (w żadnych sieciach nie ma takiego kwoty tylko Nju), uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli ktoś starszy mało używa telefonu, to rozwiązanie na kartę w tej sieci jest najkorzystniejsze z powodu nieograniczonej ważności konta na połączenia wychodzące i przychodzące. Czyli doładowuje tylko wtedy kiedy wyzerujesz wszystkie środki na koncie, a nie co miesiąc czy co 3 miesiące.

Przypomnienie o kończącym się okresie rozliczeniowym na kartę jak i abonament. Dostaje SMS-a z informacją o kończącym się okresie, czyli że w danym dniu zrestartuje się licznik limitów i będzie wszystko liczone od nowa.

Fajnym rozwiązaniem jest również, to że po zalogowaniu się na konto do panelu klienta na stronie Nju widzimy paski stanu konta. Każdy z pasków pokazuje nam ile wydaliśmy na SMS/MMS, na rozmowy, na internet, na stacjonarne. Dzięki temu rozwiązaniu widzimy ile na co wydajemy.

Polecam wszystkim :)
A jeśli już korzystasz, to daj znać w komentarzach jakie jest Twoje zdanie :)

Pozdrawiam
Drag


Komentarze
© 2010 - 2024 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies