13.02.2017 o 21:18

Nowa oferta na kartę w T-Mobile

T-Mobile z początkiem nowego roku wkońcu wystartowało z nową ofertą na kartę. Długo musieliśmy czekać na ofertę od T-Mobile na kartę, gdy konkurencja już przejmowała wszystkich klientów z T-Mobile.

To właśnie przez ofertę na kartę straciło dużo liczbę klientów. Nawet oferta na abonament dla stałych klientów nie była zadawalająca, dlatego większość postanowiło przejść do konkurencji. Czyja to wina, nie wiem, ale wiem, że osoba która długo zwlekała straciła dobrych klientów.

No dobrze, ale co T-Mobile zaoferowało dla klientów na kartę?
Jak widać na załączony zdjęciu powyżej mamy wszystko bez limitu, nawet na minuty stacjonarne. No może nie wliczając internetu, ale 10 GB, to nawet dużo.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że średnio zużywam 2-3 GB na miesiąc, czasem jak gdzieś wyjadę i oglądam dużo filmów, to 5-7 GB. Także spokojnie wystarczy. A jak ktoś używa tylko do przeglądania stron i czasem troche YouTube-a, to spokojnie ,15-2 GB starcza.

Także taka rywalizacja między sieciami jest beznadziejna. No ale każdy ma prawo wyboru.

W lewej kolumnie mamy oferte miesięczną za 25 zł i ważność pakietu 30 dni, a konta rok. W prawej kolumnie zaś mamy pakiet bez limitu dla tych co korzystają spontanicznie i za 1 zł-kę na dzień dostajemy równiesz wszystko bez limitu i 300 MB.

No ale osobiście polecałbym pakiet miesięczny. Dlaczego?
Ponieważ 300 MB na jeden dzień może dla kogoś okazać się za mało, np. jak ogląda film, to jest możliwość, że nie starczy ponieważ filmy zajmują conajmniej 700 MB. No chyba, że oglądamy film w tragicznej jakości. (mam tu na myśli udostępnianie internetu z telefonu przez WiFi i oglądaniu na komputerze).

Dlaczego poruszyłem temat T-Mobile?
Jestem, a raczej byłem klientem od początku istnienia sieci "Era". Miałem tam ofertę Era TakTak, to były czasy. Pamiętam, że od kiedy zmieniła się nazwa, to były same problemy z internetem. Na szczęście trwały przez pierwsze 2-3 miesiące. Teraz jest o wiele lepiej.

Moim zdaniem sieć T-Mobile ma najlepszy zasięg oraz największą osiągałem prędkość internetu. Nie testowałem jeszcze Plusa, ale w porównaniu do innych sieci, to właśnie T-Mobile ma dobry zasięg. Jak sami wiecie w Play-u dużo osób ma problemy z zasięgiem, z internetem.

Więc jeśli byliście kiedyś klientami T-Mobile, to zapraszam was z powrotem na kartę. Sam chcę wrócić, właśnie z powodu zasięgu i dobrego internetu :)

Dajcie znać w komentarzach czy nowa oferta T-Mobile was przekonuje?
Czy ten wpis daje wam do myślenia?
Pozdrawiam
Drag


Komentarze
© 2010 - 2024 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies