03.08.2016 o 23:05

Jak za 7 zł miesięcznie utrzymać numer w PLAY?

Przedstawie wam jedno proste i tanie rozwiązanie na utrzymanie numeru w PLAY na kartę. Macie numer w PLAY, bo większość znajomych i rodzina ma tam też swoje numery?

Nie przepłacaj! Przeczytaj moje rozwiązanie jak najtańszym kosztem utrzymać numer w sieci PLAY.

No więc rozwiązanie jest proste i wpadłem na nie sam przez przypadek eksperymentując z różnymi pakietami i usługami.

1. Na początek jeśli chcemy mieć zawsze darmowe rozmowy i SMS-y do PLAY musimy uruchomić STAN DARMOWY. W skrócie wystarczy użyć kodu *188#.

No ale jak wiadomo, to nie daje nam możliwości doładowania za 5-10 PLN, aby mieć ważne na dłużej niż 5-10 dni. A ja znam rozwiązanie, które daje nam 50 dni ważności konta po doładowaniu najmniejszą kwotą 5 PLN.

2. Wystarczy włączyć najtańszą Formułę SMS, która kosztuje tylko 7 PLN. W ramach tego dostajemy ważne konto na 50 dni i nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i w dodatku do tego dostajemy 100 MB internetu (nie dużo, ale jak za taką cenę, to zawsze coś).

Uruchamiamy ją przez krótki kod *111*401*1#.

Ale chwila, przecież pisałem, że 7 PLN, a normalnie przecież można doładować za 5 albo 10 PLN. Jak ja rozwiązuje ten problem. Za pierwszym razem doładowuję za 10  PLN, po aktywacji pakietu zostaje mi 3 PLN, więc doładowuję za 5 PLN i wtedy mam na koncie 8 PLN. Więc stać mnie na jeszcze jeden pakiet i zostaje mi 1 PLN, więc muszę doładować za 10 PLN. I tak w kółko.

Poniżej mój dowód, że tak robięŁączna kwota doładowań: 175 PLN
Ilość doładowań: 22

Więc 175 PLN / 22 doładowania wychodzi nam 7,96, czyli 8 PLN na miesiąc. Tylko dlatego, bo kilka razy z rzędu doładowałem za 10 PLN. Ale kilka miesięcy temu średnia wynosiła 7 :) Dosłownie :) Zero ściemy :) Sami sprawdźcie i się przekonajcie :) Nie ma co przepłacać :)

Pozdrawiam
DraG


Komentarze
© 2010 - 2021 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies