21.08.2015 o 7:30

Nadchodzące zmiany Fotaka, Skracacza i Zoba.eu

Witam po długiej przerwie.

Jak widzicie znowu nie było czasu by coś napisać, bo obowiązki robią swoje... zajmują dużo czasu, ale nie ważne.

Chciałbym poinformować was, że w ciągu kilku nadchodzących miesięcy możecie spodziewać się zmian na Fotaku, Skracaczu i pod domeną Zoba.eu.

Zaczynając od Fotaka
Pierwszą zmianą jaką wprowadzę będzie automatyczne usuwanie starszych zdjęć niż 62 dni, ponieważ jest to darmowy hosting więc trzeba to tak rozwiązać. Kwestia druga, to możliwe że w późniejszym czasie wprowadzę możliwość zamówienia konta premium.

Dzięki premium użytkownik będzie miał pewność, że przez okres trwania premium jego zdjęcia nie zostaną usunięte. Dopiero 93 dni po skończeniu opłacania premium. Oprócz tego dzięki premium będzie można tworzyć katalogi i udostępniać te katalogi na różnych portalach, np. na allegro.pl

Kolejna sprawa to Skracacz linków
No tutaj głównie chodzi o konta premium, po założeniu konta użytkownik będzie mógł edytować swoje skróty, wybierać sposób przekierowania - ramka, bez ramki, możliwość dodawania tytułu, opisu, słów kluczowych.

Ostatnia kwestia to Zoba.eu
Jak niektórzy z was wiedzą posiadam taką domenę, ale trzymam ją na specjalną okazję i chyba mam fajny plan. "Automatyczne tworzenie stron wizytówek". Utrzymanie wizytówki na 2 tygodnie za darmo, następnie odpowiednia opłata. Ale to jeszcze do dopracowania.

To tyle. Postanowiłem, że skoro nic nie piszę, to chociaż przedstawię wam plany na najbliższy  wolny czas.

Dziękuje wszystkim zainteresowanym. Zachęcam do przedstawiania swoich propozycji odnośnie portali w komentarzach :)

Pozdrawiam
DraG


Komentarze
© 2010 - 2021 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies